BANU NOYAN İLETİŞİM ORGANİZASYON

Banu Noyan

Dr.Banu Noyan, ulusal ve uluslararası düzeyde, ses getiren birçok büyük organizasyona imza atmaya devam ediyor. Noyan, Basın ve Halkla ilişkiler alanında seçkin kuruluşlarda kurumsal iletişim konusunda üst düzey yöneticilik görevinde bulundu. 
 
İletişim dünyasına onlarca “nitelikli profesyonel” kazandırmaya ve her birine “İşimizin özrü yoktur” anlayışını benimsetmeye özen gösteren Banu Noyan, Türkiye’nin önde gelen sivil toplum kuruluşları için de projeler üretiyor ve uyguluyor.
 
Dr. Banu Noyan,  Türkiye Sigarayla Savaş Derneği ve Yepud geçmiş dönem başkan yardımcılığı görevinde bulunmuştur. Şu anda Vefa  Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, , Türk Kalp Vakfı İcra Kurulu Üyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Yüksek Danışma Şura Üyesi, Beşiktaş Spor Kulübü Kongre Üyesi;  olarak üstlendiği görevleri aktif olarak sürdürmekte ve konusuyla ilgili birçok ödülü bulunmaktadır. 
 
Dr.Banu Noyan, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım yüksek lisansını yapmış ve sonrasında York Üniversitesi'nde Phd in Business Administration-Management  doktorasını tamamlamıştır.
 
2000 yılında kurmuş olduğu Banu Noyan İletişim Ajansı'nın, halen Ajans Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. 
  
2018 yılında Artistik Sanatlar Akademisi'ni kurarak sektöre  eğitimli gençler kazandırmak için deneyimli ve profesyonel ekibiyle çalışmaktadır. 
 
Dr. Banu Noyan, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları Mahkemeleri'nin bilirkişisi olarak görev yapmaktadır.

 

 

 

Ajans Başkanımızın Yorumuyla;

Bizce; işin küçüğü büyüğü yoktur.

Bizce; çözümler kişiye/kuruma/markaya özel “haute couture” bir hizmettir.

Bizce; hizmet verilen her konu iyi anlaşılmalı ve iyi anlatılmalıdır.

Bizce; her iş kendine özeldir. 
Bizce; sonuç başarı olmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 Facebook

Twitter

Instagram